Shtepi ne lagjen Arberia Prishtine

Shitet nga: Leutrim Janova 11 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 90metra katrore e mobiluar me kopsht te bukur dhe lokal afarist...me shume informata na telefononi ne nr e kontaktit:044 152 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim