Shtepi ne lagjen Sofali

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 13 Nën 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 390 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shpija qe është me leje ndërtimi ne lagjen Sofali-Prishtine, 390m2, trualli 8 ari. Shpija e ka të përfunduar ndërtimin e vrazhdë. Ka infrastrukturë komplete dhe rrugë me 7m gjërsi. Çmimi 220 mijë euro.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim