Shtepi ne prishtin

Shitet nga: sabit 25 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne prishtin ne rrugen hagji zeka ne prishtin shtepija esht ne 2 kate me dy hymje me dy ora te rrymes por me mundesi me e ber edhe me nje hymje site te duash ti plani i shtepijes esht 4 dhoma tye fjetejes sallon kuzhin si dhe 2 banjo e nje ballkon por une per qira e kam pas e kam ba pak ndryshim masi e kam maru qe dote thot vetem ni ndryshim i vogel pa ndonje problem behet shtepi per nje familje bukur te madhe si dhe ka edhe pak oborr per parkin shtepija esht e re per qef e kam maru por halli nuk te pyt nganiher e me duhet mi shite edhe ma lire se si e ka hakin sa nje gazonjerk ne prishtin hiq ma shtrejt 65000 mij euro pak i diskutushem per me teper thirr 0037744150944flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim