Shtepi ne qender te Prishtines

Shitet nga: Bujar 27 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
- shtepia eshte perball shkolles fillore 'Elena Gjika' ne Prishtine. Adresa: zenel salihu nr. 26
- shtepia ka 110m2 me bodrum
- shtepia eshte 2 kateshe
- shtepia ka oborr me rrethoje
- shtepia nuk eshte ne hipoteke dhe nuk ka borxhe tatimore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim