Shtepi ne qender te ulqinit

Shitet nga: Elian 07 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepija gjindet ne qender te Ulqinit prane pazarit te gjelbert. Behet fjale per nje ndertes 3 katshe e ndare ne 8 dhoma (kati i pare 2 dhoma, kati i dyte 4 dhoma dhe kati i trete 2 dhoma dhe me hymje te posacme),dy oborra dhe nje kuzhin verore tipit mbyllur (garsonjer)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim