Shtepi ne shitje ne Lagjen Qendrese - Veternik /..

Shitet nga: E.T. 15 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Te dhenat:
• Adresa: Lagja Qendrese, pn, Veternik - Prishtine
• Etazxhiteti: P + 1
• 3 ari siperfaqe totale e parcelles
• 180 m2 siperfaqe banimi
• 180 m2 siperfaqe oborri dhe parkingu (deri ne 4 vetura)
• 1 Dhome e dites me tryezari
• 3 Dhoma te fjetjes (njera me banjo brenda)
• 1 Kuzhine dhe depo
• 2 banjo dhe 1 wc
• 1 Terrase
• TV kabllovik
• Internet + wireless
• Ngrohja qendrore
• Sigurimi me alarm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim