Shtepi ne shitje

Shitet nga: Dugi 20 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte e banuar dhe mobiluar, ka 6 ari me shtepi
1 dhom pritje
1 kuzhin
3 dhoma fjetje
1 banjo
Oborr para dhe mbrapa.

Ndrrim me banesa, Prishtine dhe Fushkosove!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim