Shtepi ne shitje

Shitet nga: Dardan 25 Sht 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rruga Behar Begolli Veternik
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne lagjen Veternik rruga Behar Begolli dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 5 ari.Shtepia ka 350 m2 dhe perbehet nga 8 dhoma,dy banjo,nje kuzhine dhe 6 ballkone.Oborri eshte i rregulluar bukur,dhe me pamje te mrekullueshme nga qyteti.
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim