Shtepi ne shitje

Shitet nga: Pjeter Cela 01 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Vendndodhja: Durres, Lagja 18, Rruga "Principata
Sipërfaqe: 426 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepija ne shitje.

Vendndodhja: Durres, Lagja 18, Rruga "Principata e Balshajve",(ne afersi te Spitalit te Durresit)

Permasat e truallit: 426 m²

Kati i pare: 340 m² , (240 m² lokali, dhe 100 m² shkalla)

Kati i dyte: 176 m² , (hapesire banuese)

Baza e ndertimit: Per 4 kate.

Kati i pare eshte lokal i pershtatshem dhe i aktivizuar per ahengje, darsma e organizime te ndryshme.
Kurse, kati i dyte eshte shtepi banimi, dhe terrac qe mund te shfytezohet edhe si pjese e lokalit gjate muajve te veres.

Te interesuarit mund te na kontakojn ne numrin e telefonit ose tek adresa e emailit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim