Shtepi ne shitje

Shitet nga: Arber 11 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. shkupit veterrnik
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
mund te behet edhe ndrrim

2 kuzhina
3 banjo
2 ballkone
3 koridore

shpia ka dhe oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim