Shtepi ne tirane, ndrrim dhe shitje

Shitet nga: arben 25 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiet shtepija ne tirane me 900 metra 2 shtepi me 4 kate dhe me 980 metra 2 me oborr. Gjindet te ali demi dmth 10 min larg qendres. Ka 2 kate me dyqane apo vetem 1 kat dhe me 2 kate banim. Mund te shfrytezohet edhe si magazin apo ndonje apital universitet. Ka hyrje dhe dalje ne 2 pjeset e tiranes. Gjithashtu ka edhe vet shtepija 4 hyrje dhe 2 kuHina verore ne hike te kivit siq shihet ne foto.
Shtepija shitet me nje vler te parave kurse tjetren me banesa apo dyqane ne prishtine. Ajrin dhe pamjen e ka nga mali I dajtit dhe nga e gjithe tirana.
Nr kontaktues... 044 785 969 ose 044 513 621


NJE PJESE E PARAVE KESH KURSE TJETRA ME NDRRIME (BANESA LOKALE)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim