Shtepi per nderkomtar ne Prishtine

Shitet nga: Amir Muqolli 09 Gsh 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Qmimi per Katit e (Tret 3) eshte (300 €) per muaj me shpenzime te qiramarresit
Rrymen dhe internetin i paguan qiramarresi kurse tjerat i barti une si pronar
kati i pare 1 ka : dy dhoma gjumi sallon+kuzhin banjo shpaiz dhe 3ari oborr
rryme dhe uje ka 24h
pastrimi 1here ne jave kushtone 20€
larja e rrobave 1here ne jave kushton 20€

numri kontaktues 045 412 364 Amir Muqolli

Adresa Rr.Syle Hotla Taukbashqe nr.9 prishtine
Afer eulex-it ne taukbashqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim