Shtepi prej 120m2 ne Prishtine

Shitet nga: Sylejman 20 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen emshir rruga Rexhep Krasniqi.Shtepia ka 2 dhoma.sallonin.garazhden.bodrumin etj.Shtepia ka gjithsej 5 ari truall dhe eshte e rrethuar me mur dhe blloka te kuq.Qmimi i panegociueshem...!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim