Shtepi prej 150m2 ne Prishtine

Shitet nga: Besim 25 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Jaja
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me 150m katror kati i1 ka sallon kuzhin ni dhom gjumi dhe bajno +spajz kati2 ka 3 dhoma gjumi bajno oborr ka 2 ari truall nr 044443912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim