Shtepi prej 155m2 ne Prishtine

Shitet nga: Burhan Misini 08 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtëpinë e cila gjindet në Prishtinë në rrugën Nikollë Ivanaj nr.5.(rruga për Kolovicë). Shtëpia është rreth 155m² me përdhesë (60m²) dhe katin e parë (95m²) dhe 3.8 ari oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim