Shtepi prej 170m2 ne Prishtine

Shitet nga: muhamet 28 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
shtepi dy katshe njera asht dy vjetshe rri vet asht materjal si perveti ma... ka 4 dhoma dhe sallon te madh ka dy ballkona.terrasa menji kulm shum te bukur ka izolimin stiropoll asht menji fjal e kompletuar me te gjitha ka edhe ujsjellsin 24 or plus bunarin duket ne foto uj gjithmon prej asfalltit vetum 14 metra po asht e shtruar ne zhavor me 6 metra rrug menji fjal shtepit gjenden ne 8 ari aborr,,,,,,, shtepija e sarihet banon nji qiragji me pages mujore 150 ero asht 21 vjeqe jakam ndrru dyrt dhe dritaret ekam fasadu tersisht ka sallonin dhe 3 dhoma gjumi shtepijat gjenden afer minimarket zeqa .....skan hipotek per meju ndihmu ne qmim ..marr nji mjet pune apo kerr deri 10 mi ero ju lutem blers serjoz mun te thirrni ne qdo koh ju mirpres qmimi asht vertet i arsyshem per te dyjat shtepi 165 mi pak i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim