Shtepi prej 180m2 ne Prishtine

Shitet nga: Ardit 26 Maj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne lagjen sofalia.eshte 180 m² , ka 7 dhoma dhe ka 13 ari oborre .Per ma shume informata kontaktoni ne numrat: 044141633,044362508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim