Shtepi prej 200m2 ne Prishtine

Shitet nga: Nazmi Kryeziu 29 Qer 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 200m2 ne 3.55 ari ne lagjen Matiqan. Shtepia eshte dy kateshe, dhe ka mundesi vazhdimi te nenkulmit. Ka hapesira te organizuara shume mire me kete renditje:
KATI I PARE
- dhome e dites e madhe rreth 30m2
- kuzhina me trapezari
- dhome
- koridor
- banjo
KATI I DYTE
- dhome e gjumit per prind e madhe 30m2, ka mundesi ndarje ne dy dhoma
- 2 dhoma per femije
- koridori
- banjo
- ballkon
Poashtu ka oborr te rregulluar dhe vend per parking. Posedon dokumentacion te rregullt.
Çmimi eshte 105.000 euro, pa mobilje.
Pranohet edhe ndrrim me banese rreth 100m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim