Shtepi prej 200m2 ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shepia komplet e perfunduar ne Lagjen Emshir.
Shtepia i ka 5 dhoma te fjetjes, sallonin dhe dy banjo.
Shtepia eshte ne truall prej 3ari.

Shtepia shitet nga A.P Kosova Estate me cmim prej 140 000 euro.


Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
Prishtine , Kosove

Mob: 044 141 993, 049 141 993
Tel: 038 748 582
Email: contact@kosova-estate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim