Shtepi prej 220m2 ne Prishtine

Shitet nga: selim 05 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija me 3 ari truall ne Hajvali .Shtepija ka 220 metra katrore eshte dy kateshe .Shtepija eshte mbaruar ne vitin 2013 .Ka infrastrukture komplete .Shtepija gjendet mbi xhami ne nje rruge rivate.Shtepija ka sallon dhome kuzhine te ndare banjo dhe nje podrum ndersa kati dyte ka dy dhoma gjumi dhome per femije banjo lavanteri dhe nje teras te mbuluar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim