Shtepi prej 220m2 ne Prishtine

Shitet nga: selim 30 Mar 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet apo nderrohet shtepija me 220 metra katrore dy kateshe e mbaruar qe dy vite.Shtepija gjendet ne Hajavli ka nje pamje shum te bukur.Shtepija gjendet mbi xhami mbrapa gjykates q eshte ndertuar.Shtepija ka sallon 12 metra dhome kuzhine e ndare si dhe banjo ndersa kati dyte ka dy dhoma gjymi dhome per femije banjo lavanteri dhe nje teras e mbuluar,
Shtepija ka 3 ari truall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim