Shtepi prej 220m2 ne Prishtine

Shitet nga: Selim 05 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nderrohet shtepija ne Hajvali me 3 ari truall .Shtepija posedon 220 metra katrore eshte dy kateshe .Shtepija posedon sallon 12 metra dhome kuzhine e ndare banjo podrum ndersa kati dyte ka dy dhoma gjumi dhome per femije banjo lavanteri dhe nje terase e mbuluar .Dokumentacjoni ne rregull. Shtepija gjendet mbi xhami mbrapa gjykates se re .Eshte ndertim i ri qe 5 muaj eshte ndertuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim