Shtepi prej 220m2 ne Prishtine

Shitet nga: Selim 07 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne Hajvali me 3 ari truall.Shtepija eshte ndertim i ri qe dy vite .Posedon kati pare sallon dhome kuzhine banjo dhe nje podrum ndersa kati dyte ka dhome per femije 2 dhoma gjumi banjo dhe nje lavanteri si dhe nje teras te mbuluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim