Shtepi prej 220m2 ne Prishtine

Shitet nga: Selim 11 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija e mbaruar para 2 viteve ne Hajvali .Shtepija ka 220 metra katrore me 3 ari truall.Shtepija eshte dy kateshe posedon sallon dhome kuzhine e ndare dhe banjo si dhe nje podrum ndersa kati dyte ka 2 dhoma gjumi dhome per femije lavanteri banjo dhe nje teras e mbuluar.Ka nje plane te bukur per nje familje.Perndryshe shtepija gjendet ne Hajvali mbi xhami.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim