Shtepi prej 220m2 ne Prishtine

Shitet nga: naim 27 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shtepia ka 5 dhoma 2 banjo dhe ka lokalin ndaraz nga shtepia 75m2 i pershtatshem per qdo veprimtari restorant ,kafe,piceri apo diqka tjeter.Shtepia gjendet ne udhekryq ne mes te xhamis dhe shkolles zenel hajdini.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim