Shtepi prej 220m2 ne Prishtine

Shitet nga: naim 18 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: kodra e trimave
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia perballe xhamis vetem 5 metra me afer 6 ari oborr si dhe lokalin ndaras 70m2 i pershtatshem per qdo veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim