Shtepi prej 230m2 ne Prishtine

Shitet nga: Alban Ajeti 09 Nën 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Mati 2 pn
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Stepia eshte e ndertuar ne 3 ari,shtepia ka 230m2 hapsire te shfrytezuar 200m2 nxemje qendrore 2 banjo,5 dhoma gjumi,sallon me kuzhin dhe garazh.
Shtepia gjendet ne Mat te stacioni i fundit te autobusit 3A vetem 1 min nga shtepia,kopsht per femi(publik)qendra e mjeksis familjare,shkolla fillore,te gjitha keto larg 5 deri 7min.
Pa ndermjetesues
Albani Tel ; 044 115 666
Arsimi Tel: 044 175 652
arsjet@hotmail.comNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim