Shtepi prej 240m2 ne Bardhosh-Prishtine

Shitet nga: xx 11 Sht 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Shtepin 2 kate e gjysme dhe 4 ari truall ne Bardhosh me keto te dhena:
Kati i pare:Sallon Dhoma gjumi Kuzhine Banjo,
Kati i dyte:Sallon 2 Dhoma gjumi Kuzhine Banjo,
Kati nen kulem:Sallon 2 Dhoma gjumi Kuzhine Banjo
Shtepia e ka mundesin e 2 hymjeve .boj edhe ndrrim

Per me shum kontaktoni ne keta nr te teL:
044/361-966
+49-152-017-463-82
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim