Shtepi prej 240m2 ne Prishtine

Shitet nga: GEZIM 02 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera ne lagjen “NIC’ ne veternik me sip. 240m e pamobiluar..
Perdhesa : salloni, kuzhina plus nje kuzhine e vogel ndihmese, nje banjo me xhakuzi dhe nje ballkon.
Kati I pare : tri dhoma gjumi, dy banjo njera prej te cilave eshte e lidhur me njeren prej dhomave te gjumit dhe tre ballkone.
Nenkulmi I rregulluar dhe izoluar e qe eshte i pershtatshem per fitness, zyre apo dicka ngjashem..
Ka parkingun per se paku dy vetura dhe kopshtin e rethuar ..
Uje 24h, ka rezervoarin e ujit (1000litra I cili eshte I vendosur nen toke) dhe bunarin qe kryesisht perdoret per ujitje te kopshtit, larje te makines apo dic tjeter..
Nxemje qendrore me rryme dhe me drunje permes te kaminit..poashtu dyshemeja ne perdhese eshte me ngrohje.
Izolimi ne muret e jashtme me trashesi 8cm, dyshemeja me parket bungu 2 cm, dyert jane te prodhimit gjerman, roletat te aluminit neper te gjitha dyert dhe dritaret e shtepise..
Ka alarm, kabllovik, wi-fi, antene satelitore, drita emergjente, etj…
Cmimi i qerase i negociueshem.
Mund te me kontaktoni cdo dite ne 044 122 250 dhe viber +37744122250….
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim