Shtepi prej 240m2 ne lagjen Qendresa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 27 Maj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtepin pre 240m2 ne lagjen Qendresa (mbrapa Bau Marketit)
Shtepia posedon sallon kuzhin 4 dhoma gjumi 3 banjo 2 ballkona dhe garazha me 4 ari oborr
Qmimi 170000 i diskutushem


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim