Shtepi prej 250m2 ne Prishtine

Shitet nga: nebi 20 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 250 m2 per 250 mi euro ne Lagjen e Spitalit rr: Muharrem Fejza rrugica perball Princeshes. Kati I salon me trapezari, kuzhine, bano te mysafireve dhe apartman me dhome dyshe gjumi, me garderobe dhe banjo te veqante, si dhe terasa sa krejt balli I shtepise, ne katin II ka 3 dhoma gjumi banjo e ballkon. Ka oborr 2 ari ne dispozicion me bari e lule e pem e pisha si dhe bunar per ujitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim