Shtepi prej 250m2 ne Prishtine

Shitet nga: Shtepi villa 09 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Shitet shtepia villa
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 2 katshe po sa ndertuar me material te fort.me dokumenta te rregullta.shtepia asht e ndertune ne 5 ari tok shtepia ka ket renditje kati par ka nji dhom te fjetjes ka nji dhom tjeter ku mundi ta perdorni per zyre ka nji shpajsa ka banjo sallonin dhe kuzhinen dhe vlen te ceket se prej sallonit mundi te dilni ne tarras ne aborr.kati i dyt ka 4 dhoma gjumi nji banjo te madhe dhe koridor te madh dy ballkana dhe ka kamera vezhguse 24 ore nxemje qendrore ka klima uj 24 ore perkthimi bahet menji her.se e kam ne emen temin shtepia gjindet mrapa grandstores ne lagjen janina afer hotel alldi. Dhe vlen te ceket se ne ket rrug vetum 6 shpia kan hymje ma shum jo se asht rrug pa dalje.shtepin nrroj me banes apo edhe naj lokal por lokali mundet me qen edhe ne tjera qytete nuk don me than vetum ne prishtin. banesat duhen te jen ne prishtin apo ne fush kosov kurse shuma tjeter te holla per ma shum info nr 045543233 dhe mundi te thirrni prej ores 10 deri ne ora 23 ose per mes emailit.gjyliqi1976@gmail.com. Ju flm per mir kuptim. Qmimi me pare kesh i diskutushum.kurse me nrrim te shofim.mundi me ardh me kqyr shpirn kur te doni. Dhe Shtepia shitet pa ndemjetsim.kurse perkthimi bahet mrena 30 minutav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim