Shtepi prej 250m2 ne Prishtine(Bardhosh)

Shitet nga: musa govori 12 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: bardhosh
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 250m2 , 8 Ari truall
Eshte e banueshme

Ka 3 dhoma te fjetjes , 2 banjo , 2 koridore , 2 sallona , dhe 1 bodrum me 72m2
Shtepia gjendet ne bardhosh , afer shkolles fillore.
Qmimi shume i volitshem kontaktoni ne nr 044982166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim