Shtepi prej 280m2 ne Prishtine

Shitet nga: nazi fazliu 19 Maj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: HAJVALI
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
shtepija gjindet ne Hajvali (afer depos ndertimore "MAJ-ACI") te ruga e rezidences B. Pacollit. shtepia ne pjesen e poshtme (suteren) ka garzh me dy dhoma dhe tualet , veq kjo pjes i ka 80 m¤ dhe esht i mbyllun me duer , dritare . Kati i par ka sallon te madh dhe dy dhoma fjetjes me garderober dhe banjo e madhe , kati i dyt ka sallon dhom fjetjes garderober dhe banjon e vet plus balkon . Shtepia esht ndertuar me cilsi te lart dhe me plan shum modern (si ne perendim) shtepia esht ner kulum . vendi esht ideal kah ona e djellit , 4,5 ari pllac , rrym , uje , kanalizim , KOMPLET INFRASTRUKTUR !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim