Shtepi prej 293m2 ne Prishtine

Shitet nga: lausanne 06 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepija gjindet te mileniumi3 rruga Isa kastrati shtepija ka 6 ari trull ka kopsht te rregulluar ,pishin,bunar, esht e rregulluar tersisht brenda dhe jasht ka nxemje qendrore garazhd e izoluar shum mir,esht me plan zvicran te interesuarit mund te lajmrohen nenumer telefonit kam viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim