Shtepi prej 300m2 ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 03 Gsh 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne veternik
Të dhënat mbi pronën:
• Veternik
• Shtepi
• 300m² neto
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 Banjo
• wc
• Shpajz
• Ballkon
• Nxemje qëndrore
• Bodrum
• Çmimi 300.000euro

Adresa :Sheshi nëna Terezë përballlë hyrjes së hotelit Grand
Kontakti 038-234-222 dhe 044-300-370
www.intercapital-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim