Shtepi prej 300m2 ne Prishtine

Shitet nga: ISMET 13 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen velania rr.hamdi gashi 7/14 Prishtine,me 300m/2 dhe 4.04 ari truall me gjitha dokumentet ne rregull , dhe leje ndertimi.Ka ngrohje qendrore ,rezervoar uji dhe dy garazha ne shtepi.Shtepia eshte e rregulluar komplet kati i pare dhe i dyte ndersa i treti eshte i izoluar me dritare mungon vetem laminati dhe dyert.
Pronesia bartet menjehere.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim