Shtepi prej 300m2 ne Prishtine

Shitet nga: Gezimi 19 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia te sh.f. "Pjeter Bogdani ",afer tregut te gjelber, 10 minuta larg qendres.
Shtepia posedon 2 lokale,20m2 dhe 35 m2, plus 2 kate banim.
Kati i pare ka nje sallon, nje kuzhine, nje banjo, dhome gjumi dhe koridor. Ndersa kati i dyte ka nje sallon prej 80 m dhe nje dhome gjymi, wc ballkon. Kati i dyte eshte shume exlusive.Gjithsejt 300 m2 ndertim.
Ne anen e pasme te shtepia eshte kopshti me 1.5 ari i rregulluar me nje pushimore te bukur. Te interesuarit te paraqiten ne nr. 044 143 952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim