Shtepi prej 300m2 ne Veternik

Shitet nga: Blerim 28 Gsh 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia prapa qendres Grand Store ne afersi te Marketit Meridian 100 metra larg.Shtepia ka gjithsejt 300 m2 dhe eshte e ndertuar ne 4 ari truall.mund te shfrytezohet edhe per dy familje pasi qe posedon 2 hyrje te veqanta.Hyrja e Pare posedon Garazhin,Kalladaja Ngrohje Qendrore Dru,Thengjill ,Naft ( Rezervuari i vendosur ne toke 1,500 litra),Shpajz,Paradhoma ,Toalet.Salloni i hapur me Kuzhine dhe Trapezari,Banjo dhe Dy Dhoma Gjumi,ndersa Hyrja e Dyte posedon Paradhomen,Sallonin e hapur me Kuzhine dhe Trapezari ,Banjo dhe 4 Dhoma Gjumi.Posedojm Fleten poseduese dhe Kopjen e Planit.

Pranoi oferta serioze dhe te aresyeshme me nderrim me Banes ne Prishtine ,Banesa mund te jete ndertim i vjeter apo i rri lagjet e preferuara jane Bregu i Diellit Mati 1,Dardania ,Ulpiana si dhe ne Qender.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim