Shtepi prej 350m2 ne Prishtine

Shitet nga: Gezim Rafuna 04 Gsh 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kjo Shtëpi gjendet ne qytetin e Prishtinës, me saktësisht ne Rrugën “ Isa Kastrati” Afër banesave te bardha.
Shtëpia ka sipërfaqen si ne vijim:
Oborr te rrethuar
100m2 Lokal Afarist
60 m2 Bodrum
2 kate banimi me nga 110m2 = 220m2

Shtëpia është e ndërtuar ne vitin 2001 me material bashkëkohore, ka termo-izolimin, ka te instaluar Nxehjen qendrore, Rezervarin e ujit i cili mundëson 24 Ore – 7 Dite ne jave furnizim te pa ndërprerë me ujë nëse ka ndërprerje uji, Ka tere infrastrukturën e qytetit dhe gjithashtu ka edhe tere dokumentacionin pronësor ne emër te pronarit ekzistues.

Kontakto Pronarin ne 045/515-003 ose 044/175-176
Viber: 00377/45-515-003

email: giza_1977@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim