Shtepi prej 350m2 ne Prishtine

Shitet nga: Agim Kastrati 06 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agim Kastrati Te.mob. 049/ 044 158 651


Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka 350 m2 hapesire dhe me 4 ari kopesht. Shtepia ne 350 m2 te saj ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor, rezervoar uji. Cmimi prej 240.000 € ne shitje e publikuar permes agjencioneve,

Informata tjera
· Lloji: Shtëpi standarde
· Shteti: Kosovë
· Qyteti: Prishtine
· Lokacioni: Veternik Lagje Qendresa rr. Deshmoret e Logjes pn.
· Siperfaqja: 350m2
· Kati: 2
· Kuzhine:1
· Dhoma dite:1
· Dhoma gjumi:5
· Banjo: 3
· WC:1
· Garazha: Po
· Depo e ushqimit:1
· Ballkon: 5
· Ngrohje qendrore: Po
· Rrefeprites
· Kopshti: Pjesa e përparme
· Rezervar uji: Po
· Internet: Po
TV kabllovik:Po
Invertor:Po
Çmimi: 230.000€
·
Shtepia eshte e ndertuar me material material te forte si psh:
· sipas projektit jane parapar dhe shpenzuar 13.5 T armatur dhe ate te prodhimit Zenica.
· Bloka Giter i plot prodhim ULMA Novo Sad qe nje blok peshon 12 kg.
· Ka (3) tri pllaka masive, me shtylla betonit te dimenzioneve 30X25 me 12 fije te armatures, ka 19 shtylla.
· Shtepia eshte kulm te fshehur.
· Me dritare te prodhuara nga" BEMA " me licenc Gjermane dhe te gjitha dritaret jan me (3) tre xhama.
· E tere shtepia eshte izoluar nga stiropori i vendosur eshte me dimenzioneve 10cm + 3cm .
· Me dyer te Prodhimit Gjerman te kostos se larte.
· Komplet Materiali izolues eshte me kondor Italian dhe i punuar nga firma" NARTEL"
· E shtruar me llaminat specialqe nuk e perqon ujin i quajtur" Bambus" te trashesise 1.3 mm, cmimi 23 Euro / m2
· Shtepia ka uje 24 ore sepse posedon Bunarin me me konstatim nga Institu Kombetar si uje te pishem i cili kyqet automatikisht ne rastet e reduktimit nga Ujsjellsi "Batllava"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim