Shtepi prej 350m2 ne Prishtine

Shitet nga: Sahit Rexha 19 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. (Afer Grand Store rreth 30m) . Shtepia ka 350 m2 hapesire dhe me 4 ari kopsht. Shtepia ne 350 m2 te saj ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor, rezervoar uji. Cmimi prej 220,000 euro ne shitje e publikuar permes agjencioneve,

Informata tjera
• Lloji: Shtëpi standarde
• Shteti: Kosovë
• Qyteti: Prishtine
• Lokacioni: Veternik Lagje Qendresa rr. Deshmoret e Logjes pn.
• Siperfaqja: 350m2
• Kati: 2
• Kuzhine:1
• Dhoma dite:1
• Dhoma gjumi:5
• Banjo: 3
• WC:1
• Garazha: Po
• Depo e ushqimit:1
• Ballkon: 5
• Ngrohje qendrore: Po
• Rrefeprites
• Kopshti: Pjesa e përparme
• Rezervar uji: Po
• Internet: Po
•TV kabllovik:Po
•Invertor:Po
•Çmimi:220.000€

Shtepia eshte e ndertuar me material material te forte si psh:
• sipas projektit jane parapar dhe shpenzuar 13.5 T armatur dhe ate te prodhimit Zenica.
• Bloka Giter i plot prodhim ULMA Novo Sad qe nje blok peshon 12 kg.
• Ka (3) tri pllaka masive, me shtylla betonit te dimenzioneve 30X25 me 12 fije te armatures, ka 19 shtylla.
• Shtepia eshte kulm te fshehur.
• Me dritare te prodhuara nga" BEMA " me licenc Gjermane dhe te gjitha dritaret jan me (3) tre xhama.
• E tere shtepia eshte izoluar nga stiropori i vendosur eshte me dimenzioneve 10cm + 3cm .
• Me dyer te Prodhimit Gjerman te kostos se larte.
• Komplet Materiali izolues eshte me kondor Italian dhe i punuar nga firma" NARTEL"
• E shtruar me llaminat specialqe nuk e perqon ujin i quajtur" Bambus" te trashesise 1.3 mm, cmimi 23 Euro / m2
•Shtepia ka uje 24 ore sepse posedon Bunarin me me konstatim nga Institu Kombetar si uje te pishem i cili kyqet automatikisht ne rastet e reduktimit nga Ujsjellsi "Batllava".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim