Shtepi prej 64m2 ne Prishtine

Shitet nga: Florian Qazimi 22 Sht 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR   19 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Fitorja
Sipërfaqe: 64 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka 4 ari truall
Shtepia ka 2 dhoma te fjetjes dhe salloni me kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim