Shtepi prej 670m2 ne Prishtine - shitet ose lësh..

Shitet nga: Fatsum 04 Pri 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte komplet e kryer ne vitin 2004, I ka kater nivele me kete renditje:
Niveli perdhes: dy garazha per 3 automjete, nje ndarje per nxemje qendrore, dy dhoma dhe nje banjo.,
Niveli i dyte: nje dhome gjumi, nje sallon i madhe me kuzhine, korridor dhe banjo, si dhe terrace (ballkon) i madhe rreth 50 m katror.
Niveli i trete: kater dhoma gjumi, korridor dhe banjo, si dhe dy ballkona.
Niveli i katert dhoma gjumi, korridor dhe banjo, si dhe dy ballkona.
Shtepia nuk ka kulm, por pllake te izoluar e cila mund te shfrytezohet si lloj terrace me pamje te mrekullueshme ne drejtim të qendres së Prishtinës.

Shtepia gjendet 820 metra prej ish Farmedit në drejtim te fshatit Nderkombetar (Hajvalisë), rruge e asfaltuar para dy vitesh.

Shtrihet ne hapsire prej 4,28 ari, me oborr te rregulluar dhe mbushur me gjlbrim dhe verandë te kendshme verore.

Shtepia eshte e pershtatshme per t'u shnderruar te pakten ne 3 banesa komode, ngase secili nivel i ka te instaluara të gjitha ato, që i duhet nje banese mëvete, pra secila syrësh mund ta kete kuzhinen, banjon dhe 3 dhoma gjumi. Me pak rregullim mund te kete edhe hyrje te posaqme per secilin nivel.

Shtepia eshte e izluar dhe fasaduar dhe ka nxemje qendrore.

Objekti eshte i pershtatshem edhe per biznes e posaçërisht per qerdhe femijesh, psh.

Perveç shitjes, qe eshte kerkesa primare, mund te vije ne konsiderim edhe qeradhenja.

Çmimi i shitjes eshte jo me i vogel se 350 mije euro dhe i qeras mujore jo me pak se 1,500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim