Shtepi prej 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: raanmad 15 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shtepia eshe per banime dhe eshte e reqmimi eshte i diskutueshtume45000e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim