Shtepi prej 72m2 ne Durres

Shitet nga: Dashamir 27 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Plazh, Durres
Sipërfaqe: 72 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 2+1, 72 M2. Shtepia eshte e mobiluar dhe shitet per arsye mosperdorimi. Pozicioni eshte shume i favorshem, buze rruges se plazhit. 200 metra larg bregut. Kati i 4 i banimit, me ashensor. Cmimi 30000 euro i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim