Shtepi prej 85m2 ne Prishtine

Shitet nga: ujup 30 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes nje truall 2ari dhe nje shtepi .Shtepia nuk esht e rregulluar essht nje kateshe .ka uj , rrym , Te gjitha esht vend shum i bukur asfallti esht deri te dera e shtepis jan dy shkolla shkolla e gjelbert dhe NAzim gafurri per shkollimin e femijeve autobusi nuk esht latg deri te autobusi ban te.shkosh pet 10minuta ika te gjitha.Gjendet te rruga tomori te banesat lart duhet te shkosh .Per me shum informacionendhe informime mbi shpin.dhe truallin thirrni ne numrin 049-446-642Ju faleminderit per mirkuptim !.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim