Shtepi prej 95m2 ne Prishtine

Shitet nga: Sadik 07 Gsh 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 95 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Në Prishtinë afër shkollës së mesme teknike shitet shtëpia e vjetër me 2.5 ari truall e cila posedon të gjitha dokumentet e rregullta Kadastrale. përkthimi i së cilës mund të bëhet brenda dy javësh. Çmimi fillestar 70 mijë euro, bëjmë edhe ndërrim- kuptohet sipas marrëveshjes dy palëshe. presim blerës potencial dhe serioz, flm për miërekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim