Shtepi private ne shqiperi(tirane)

Shitet nga: Klajdi 10 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepi private ne Tirane me kate dhe siperfaqe toke rreth 3000m2 ...prone e trasheguar...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim