Shtepi te Hani i Dilit ne rrugen kryesore Bajram..

Shitet nga: privat 07 Qer 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia te Hani i Dilit ne rrugen kryesore Bajram Bahtiri, ne mes te Xhamise se Llapit dhe Medreses

Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe eshte e pershtatshme per 3 familje sepse i ka hyrjet e veçanta (sikur banesa)

Shtepia ka kete perberje:

Perdhesa:
Lokali 50m2
Garazha per dy vetura
Shupa 20m2
Bunari

Kati i pare:
Salloni me kuzhine 35m2
3 dhoma te fjetjes
2 banjo
1 shpajz

Kati i dyte:
Salloni 35m2
Kuzhina 15 m2
2 dhoma te fjetjes
2 banjo

Kati i trete:
Salloni 35m2
Kuzhina 15 m2
2 dhoma te fjetjes
2 banjo

Kati i katert:
Terasa 60m2
Nenkulmi 60 m2


Kontakt: 049 - 610 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim